O nás

Kopie návrhu Pro psy, na ven (1160 x 441 px) (1418 x 700 px) (1160 x 441 px)-47_1

Jsme mladá česká značka vyrábějící produkty pro Vaše čtyřnohé parťáky. Vše vyrábíme a šijeme ručně, s láskou, v České republice.

Na každém produktu si dáváme záležet. Všechny látky a komponenty pečlivě vybíráme a testujeme. Každý produkt, který Vám odešleme, nám několikrát projde pod rukama. Dáváme si záležet, aby vše bylo dokonalé a aby pro Vás každý nákup byl zážitkem.

K výrobě našich produktů používáme prvotřídní materiály jako Softshell, HEXA a BioThane. Nabízíme širokou paletu možností, včetně výroby na míru a výšivek, pro unikátní a personalizované doplňky. 

40C22585-6209-4AD7-A0F6-BE44BCA5D8B8

V čele toho všeho stojí Bára, která značku založila a produkty ručně vyrábí, a Marek, který neustále ladí e-shop k dokonalosti a stará se o všechny technické věci kolem. Nesmíme také opomenout zachráněného kocoura Grinche, který na všechno dohlíží a myslí si, že je hlavní kápo (a my nemáme to srdce mu říct pravdu).9Příběh značky BAVEN začal v roce 2020, kdy Bára ušila a prodala pár obojků a vodítek ve vlastní kamenné prodejně Pet Shop Trutnov. Nadšené ohlasy zákazníků a poptávka po dalších produktech Báru nakopla do takové míry, že šití a vývoj dalších produktů se stal hlavní náplní její práce. 

popisy (kopie) 

Nejsme však v našem týmu samotní. Na vývoji značky a produktů se podílí spoustu dalších skvělých lidí a jejich čtyřnohých parťáků, kteří vše pečlivě testují, ochutnávají a pózují při focení.

11_1

popisy 

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na každého z Vás, kdo jste si od nás již objednal jakýkoliv produkt. Bez Vás by to nešlo. Děkujeme!

12

 

Od roku 2020 se celá značka posunula vpřed neuvěřitelným tempem. A my věříme, že je to teprve začátek. Plány máme velké, tak se přidejte do naší BAVEN komunity a těšte se společně s námi na všechny novinky!

 17 18 20 21 19