Provazové vodítko Light - Černé

Neohodnoceno

Černé provazové vodítko pro psa z kolekce Light. Vodítko má průměr 12 mm a je vhodné pro střední a větší psy do 19 kg.

U vodítka si můžete zvolit délku, barvu kování i barvu opletu, a díky tomu si vytvořit originální vodítko přesně podle vašich představ.

Na výběr různé délky (130, 165 cm a přepínací 240 cm) a barvy kování (stříbrné kování, černé kování a kování v barvě růžového zlata).

Délka
Barva kování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Chcete si zvolit barvu opletu?
349 Kč 349 Kč 349 Kč 399 Kč 399 Kč 399 Kč 499 Kč 499 Kč 499 Kč od 349 Kč
Dostupnost: Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Skladem (1 ks) Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Zvolte variantu
Kód: 1798/STR 1798/CER 1798/RUZ 1798/STR2 1798/CER2 1798/RUZ2 1798/STR3 1798/CER3 1798/RUZ3 Zvolte variantu
Provazové vodítko Light - Černé
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Provazová vodítka z kolekce Light jsou vyrobena z polypropylenových lan, splétaných z 18 pramenů. Vodítka jsou lehčí a měkčí než vodítka z kolekce Core, což je jejich velká výhoda. Tato vodítka jsou velmi pevná, nemají však uvnitř jádro, takže se vodítko může časem lehce povytáhnout. Pokud tedy máte velkého tahače, doporučujeme spíše vodítka z kolekce Core.

Každé vodítko je ručně vyrobeno v České republice. Vybrat si můžete z třech různých délek - 130 cm, 165 cm (klasická) a 240 cm (přepínací).

Klasická vodítka jsou na jednom konci opatřena karabinou na připnutí psa a na druhém konci mají smyčku na uchopení.
Přepínací vodítka mají na obou koncích karabinu. Navíc má každé přepínací vodítko dva kroužky, které jsou uchyceny pomocí uzlu na vodítku a ke kterým můžete připnout druhou karabinu. Sami si tak můžete zvolit, jak dlouhé vodítko bude (dle toho, kam karabinu připnete).
Uzly na vodítku se navíc dají povolit a libovolně posouvat, můžete si je tedy sami nastavit tak, aby vám vzdálenost přepnutí co nejvíce vyhovovala.

Vodítka jsou pevná, přesto dejte pozor, abyste vybrali vhodnou velikost pro vašeho psa. Více o tom, jak pevná jsou jednotlivá vodítka dle velikostí, se dozvíte v sekci Vše o nás, v části Zatížení při přetržení. 

Materiál: Polypropylen
Péče: Perte nejlépe ručně, případně na nejnižší možnou teplotu v pračce, při malých otáčkách a bez ždímání. Doporučujeme strčit například do povlaku na polštář, ať se vám v pračce neomlátí kovové komponenty o buben pračky. Po vyprání kovové komponenty ihned osušte a výrobek nechte uschnout na suchém místě. Pro zachování stálosti barev produkty nikdy nesušte na slunci a nevystavujete přímému slunečnímu záření. Nesmí se chemicky bělit a čistit, sušit v sušičce, žehlit.

Fotka je pouze ilustrační a vzor na jednotlivých výrobcích se vzhledem k ruční výrobě může mírně lišit. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Provazová vodítka Light
Barva: Černá
Průměr: 12 mm
#sizes_table#: /tabulka-velikosti-voditka-provazova-light/