Provazové vodítko Core - Unicorn

Neohodnoceno

Provazové vodítko pro psy z kolekce Core v barvě Unicorn.
Průměr lana je 10 mm a vodítko je tak vhodné pro psy do 20 kg.

Délka
Barva kování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Chcete si zvolit barvu opletu?
390 Kč 390 Kč 390 Kč 440 Kč 440 Kč 440 Kč 590 Kč 590 Kč 590 Kč od 390 Kč
Dostupnost: Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Vyrobíme do týdne Zvolte variantu
Kód: 2541/STR 2541/CER 2541/RUZ 2541/STR2 2541/CER2 2541/RUZ2 2541/STR3 2541/CER3 2541/RUZ3 Zvolte variantu
Provazové vodítko Core - Unicorn
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vodítko je ručně vyrobeno v České republice. Disponuje kvalitními karabinami, díky pevnému jádru uvnitř lana se nevytahuje a je odolné. Lana, která používáme na vodítka, jsou vyrobena z z polypropylenového multifilamentového vlákna (PPM) s jádrem. Polypropylen neabsorbuje vlhkost, lano tak lépe odolává vodě a rychle schne, což z něj dělá vynikající materiál pro vodítka pro psy. Lana jsou netoxická, bezpečná pro lidi a zvířata s certifikátem OEKO-TEX® a vyrobena v EU.

Vodítko je pevné, přesto dejte pozor, abyste vybrali vhodnou velikost pro vašeho psa. Více o tom, jak pevná jsou jednotlivá vodítka dle velikostí, si můžete přečíst v našem článku Zatížení při přetržení. 

Materiál: Lano: Polypropylen
Péče: Perte nejlépe ručně, v pračce by se vodítko mohlo poničit. Po vyprání kovové komponenty ihned osušte a výrobek nechte uschnout na suchém místě. Kovové komponenty je vhodné promazat mazivem na kov. Pro zachování stálosti barev nikdy nesušte na slunci a nevystavujete přímému slunečnímu záření. Nesmí se chemicky bělit a čistit, sušit v sušičce, žehlit.

Ve skutečnosti se barva vodítka může mírně odlišovat od fotografie, vzhledem k tomu, že každý přístroj může barvy zobrazovat jinak. Snažíme se však, aby naše produktové fotografie co nejpřesněji odpovídali skutečnosti. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Provazová vodítka Core
Průměr: 10 mm
#sizes_table#: /tabulka-velikosti-provazova-voditka-core/