Obojek Hexa modrý vel. M, šíře 2 cm

Neohodnoceno

Voděodolný Hexa obojek v modré barvě ve velikosti M (29 - 45 cm), široký 2 cm, s černým plastovým trojzubcem a černým kováním.

Jedná se o Skladovku, obojek se připraven k okamžitému odeslání!

239 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 2884
Obojek Hexa modrý vel. M, šíře 2 cm
Neohodnoceno
PhotoRoom 20240120 124739
Skladovka

Detailní popis produktu

Pokud vám nevyhovuje velikost, rádi vám obojek vyrobíme na míru. Objednejte si svůj obojek zde.

Hexa obojky jsou vyrobeny z popruhů, které 100% odolávají vodě a bakteriím. Mají oboustrannou strukturu ve tvaru včelí plástve a jsou potaženy PVC materiálem. Oproti běžným polypropylenovým popruhům se vyznačují mnohem větší odolností. 

Obojky jsou ručně vyráběny v České republice. Správnou velikost zvolte dle velikostní tabulky. 

U každého obojku si můžete vybrat mezi plastovým a kovovým trojzubcem.
Plastový trojzubec je lehce zaoblený, kvalitní a pevný. Hodí se na všechny obojky pro různá plemena psů. Je to nejpoužívanější trojzubec u našich obojků.
Kovový trojzubec je dražší než ten plastový, ale je skvělou volbou pro obojky, se kterými chcete udělat dojem. Je pevný, kvalitní, mírně prohnutý.

Obojky jsou pevné, přesto dejte pozor, abyste vybrali vhodnou velikost a šířku obojku pro vašeho psa. Více o tom, jak pevné jsou jednotlivé obojky dle velikostí, se dozvíte v sekci Vše o nás, v části Zatížení při přetržení. 

Materiál: Polyvinyl chlorid
Péče: Obojek při zašpinění stačí otřít vlhkým hadrem či houbičkou. Neperte a nedávejte do myčky. Pokud obojek namočíte, nezapomeňte kovové komponenty poté otřít suchým hadrem a nechat oschnout. Vhodné je kovové komponenty promazat mazivem na kov. Pro zachování stálosti barev obojek nikdy nesušte na slunci a nevystavujete přímému slunečnímu záření. Nesmí se chemicky bělit a čistit, sušit v sušičce a žehlit.

Ve skutečnosti se barva popruhu může mírně odlišovat od fotografie, vzhledem k tomu, že každý přístroj může barvy zobrazovat jinak. Snažíme se však, aby naše produktové fotografie co nejpřesněji odpovídali skutečnosti. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obojky
Velikost: M
#sizes_table#: /tabulka-velikosti-obojky/