Vodítko Hexa Duo - Levandulové 165 cm

Neohodnoceno

Voděodolné vodítko pro psa z popruhu Hexa v levandulové barvě s černou rukojetí, dlouhé 165 cm a s růžovým kováním.

Skladem, připraveno k okamžitému odeslání!

Položka byla vyprodána…
419 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 2727
Vodítko Hexa Duo - Levandulové 165 cm
Neohodnoceno
Voděodolné vodítko pro psa z popruhu Hexa v levandulové barvě
Skladovka

Detailní popis produktu

Pokud vám nevyhovuje velikost, barva kování nebo barva vodítka, rádi vám vodítko vyrobíme na míru. Objednejte si své vodítko zde.

Hexa vodítka jsou vyrobena z popruhů, které 100% odolávají vodě a bakteriím. Mají oboustrannou strukturu ve tvaru včelí plástve a jsou potaženy PVC materiálem. Oproti běžným polypropylenovým popruhům se vyznačují mnohem větší odolností. Vodítka jsou měkká a příjemná do ruky. 

Vodítko je ručně vyrobeno v České republice. Správnou velikost zvolte dle velikostní tabulky. 

Vodítka jsou pevná, přesto dejte pozor, abyste vybrali vhodnou velikost a šířku vodítka pro vašeho psa. Více o tom, jak pevná jsou jednotlivá vodítka dle velikostí, se dozvíte v článku Zatížení při přetržení. 

Materiál: Polyvinyl chlorid
Péče: Vodítko při zašpinění stačí otřít vlhkým hadrem či houbičkou. Neperte a nedávejte do myčky. Pokud vodítko namočíte, nezapomeňte kovové komponenty poté otřít suchým hadrem a nechat oschnout. Vhodné je kovové komponenty promazat mazivem na kov. 
Pro zachování stálosti barev vodítko nikdy nesušte na slunci a nevystavujete přímému slunečnímu záření. Nesmí se chemicky bělit a čistit, sušit v sušičce a žehlit.

Ve skutečnosti se barva popruhu může mírně odlišovat od fotografie, vzhledem k tomu, že každý přístroj může barvy zobrazovat jinak. Snažíme se však, aby naše produktové fotografie co nejpřesněji odpovídaly skutečnosti. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka
Délka vodítka: 165 cm
#sizes_table#: /tabulka-velikosti-voditka/
Položka byla vyprodána…