Dokonalá Láska 56 Při strachu a úzkosti 50 ml

Neohodnoceno

Podpůrný olej pro psy při strachu a úzkosti.

50 ml 

469 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kód: 1597
Dokonalá Láska 56 Při strachu a úzkosti 50 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Podpůrný olej při strachu a úzkosti je určen k jemnému vtírání do kůže a sekundárně působí i inhalačně. Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech. Je vhodný jako podpora při poruše vyhodnocování vnějších podnětů, která způsobuje strachové reakce.
Přípravek je určen pro psy a větší savce.

Způsob použití
1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1x až 2x denně nebo v kritické situaci odlijte uvedené množství směsi do dlaně a jemně, avšak důkladně vetřete do kůže v oblasti krevního řečiště. Vhodná místa jsou v podpaždí, na vnitřních stranách stehen, na kořeni ocasu, mezi ušima.

Užívejte do vymizení obtíží nebo trvale pro zmírňování symptomů. V případě potřeby můžete jednou týdně dávkování jednorázově zvýšit a to až trojnásobně.

Pokud to zvíře upřednostňuje, může účinné látky inhalovat přímo z lahvičky nebo z vašich dlaní. Než budete lahvičku používat poprvé, prozkoumejte ji a očichejte směs z dlaně společně se zvířetem, nechte jej seznámit se s jeho novým pomocníkem pro dosažení psychické pohody. Nezapomeňte, že i při používání tohoto přípravku zůstává nejdůležitější váš správný přístup ke zvířecímu parťáku.

V případě pravidelného používání výrobku po dobu 3 měsíců aplikaci výrobku přerušte na dobu 1 týdne. Je to vhodné pro občasné celkové pročištění organismu.

Upozornění
Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Přípravek není určen pro březí a kojící samice. Přípravek není vhodný při epilepsii. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění před použitím u koní provozujících závodně jezdecké disciplíny: Antidopingová omezení se bohužel týkají i některých bylin a dalších přírodních zdrojů. Jedná se především o byliny obsahující látky působící proti zánětu, bolesti nebo se jedná o relaxanty. Přípravek LÁSKA 56 obsahuje esenciální olej kozlíku (Valeriana jatamansi). Tato bylina obsahuje přírodní látky, které jsou pro své značné úlevné a tišící účinky považovány u závodních koní za doping. Přípravek tedy nepoužívejte minimálně týden před závodem.


Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.


Složení: Slunečnicový olej, esenciální olej - majoránka zahradní, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - kozlík lékařský, vitamin E, esenciální olej - šalvěj muškátová

Doplňkové parametry

Kategorie: Dokonalá Láska
Velikost: 50 ml